ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران نیمسال دوم 98

دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته بدون کنکور، کارشناسی پیوسته بدون کنکور، کاردانی ناپیوسته بدون کنکور، کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو کرده و در رشته های مختلف براساس سوابق تحصیلی پذیرش انجام می دهد. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران معمولا برای ورودی مهر ماه از تیرماه به بعد و برای ورودی های نیمسال دوم در سال تحصیلی 98 در مقطع کاردانی از تاریخ 28 آبان ماه آغاز و تا بهمن ماه 98 ادامه خواهد داشت

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم کارشناسی و کاردانی ناپیوسته ترم بهمن 98-99 تا اواخر دی ماه 98 مهلت ثبت نام دارد، از این رو به تمامی متقاضیان اکیدا توضیه می شود که حتما برای انتخاب رشته هدفند و بر اساس علایق و بازار کار، معدل دیپلم، لیست رشته های جدید، شرایط لازم و . با مشاوران درخت دانش از طریق شماهر گیری شماره 9099072943 بدون کد گیری و از طری تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایند.

بهترین دانشگاه های آزاد تهران کدام دانشگاه می باشند؟

قبل از اینکه توضیحاتی در مورد دانشگاه های تهران از لحاظ علمی ارائه دهیم باید ملاک های خود را برای انتخاب این دانشگاه خدمت دوستان عزیز ارائه نماییم. در این مقاله هدف ما دانشگاه های هستند که بدون کنکور رشته ها را ارائه داده و در رشته های ارائه شده نسبت به فاکتورهای:

 • از نظر علمی
 • موقعیت مکانی و آدرس دانشگاه
 • تعداد پذیرش ها و مقالات بین المللی
 • امکانات رفاهی و سطح معلومات استادها

شامل دانشگاه آزاد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد تهران مرکز، دانشگاه آزاد تهران شمال، دانشگاه آزاد تهران جنوب، دانشگاه آزاد تهران غرب، دانشگاه آزاد تهران شرق، دانشگاه ازاد یادگار امام، دانشگاه آزاد رودهن، دانشگاه آزاد اسلامشهر و.

همانطور که در بالا مشاهده نمودید دانشگاه آزاد در تهران واحدهای زیادی دارند که بستگی به فاکتورهای داوطلبان و با مشاوره تخصصی اتخاب رشته نسبت به فاکنتورهای های ذکر شده نسبت به رشته های مختلف انتخاب ها متفاوت خواهد بود. نکته قابل توجه این است که هر دانشگاه معمولا در رشته خاصی برتر از مابقی دانشگاه ها می باشد که با م گرفتن از مشاورین درخت دانش به صورت حضوری و غیر حضوری می توانید بهترین انتخاب ها را در برگه انتخاب رشته خود مشاهده نمایید.

مشاورین درخت دانش هم به صورت حضوری ( هماهنگی از طریق شماره تلگرام 09332366301)و هم به صورت غیرحضوری (تماس از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943)در خدمت شما دوستان عزیز خواهند بود.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران وشهرستان ها

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران همراه با انتخاب رشته خواهد بود داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی دیپلم خود انتخاب رشته 20گزینه ای خود را از هر زیرگروه می توانند انجام دهند. با به اینکه انتخاب رشته ها معمولا با خرید کارت اعتباری جداگانه برای هر زیرگروه انجام خواهد شد از دوستان عزیز خواهشمندیم برای ثبت نام و انتخاب رشته خود برای جلوگیری از اشتباهات در انتخاب رشته و مراحل ثبت نام در صورت توانایی به صورت حضوری و با خیال راحت با مشاورین درخت دانش در ارتباط بوده و یا اینکه به صورت غیر حضوری از طریق شماره تماس ذکر شده در سایت درخت دانش با مشاورین در ارتباط بوده وثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران خود را با مشاوران به انجام برسانند.

در زیر سعی داریم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران تعدادی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال را خدمت دوستان عزیز عرض نماییم که شامل:

 • حسابداری
 • تربیت بدنی
 • مدیریت بازرگانی
 • مهنسی کامپیوتر
 • مشاوره
 • مدیریت دولتی
 • زیست شناسی
 • و

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و تعدادی از رشته های بدون کنکور دانشگاه تهران جنوب شامل:

 • طراحی صنعتی
 • مشاوره
 • مدیریت دولتی
 • حسابداری
 • آموزش زبان انگلیسی
 • طراحی لباس
 • و .

تعدادی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکز را می توانیم شامل:

دانشگاه آزاد تهران مرکز معمولا اکثر رشته ها را در تمامی زیرگروه ها ارائه می دهد که شامل :

زیرگروه زبان :

آموزش زبان، مترجمی زبان، زبان و ادبیات انگلیسی و .

زیرگروه علوم انسانی:

مدیرت دولتی ، مدیریت مالی، حسابداری ، جغرافیا، مشاوره،علوم ورزشی و .

زیرگروه تجربی:

زیست شناسی گیاهی، زیست شناسی جانوری، شیمی محض و .

زیرگروه ریاضی :

مهندسی ورزش، مهندسی نساجی، مهندسی معدن، مهندسی فناوری صدا و .

زیرگروه هنر:

رشته های زیرگروه هنر معمولا در دانشگاه بدون کنکور تهران مرکز پذیرش بیشتری داریم و داوطلبان و متقاضیان می توانند در رشته های برتر کارگردانی، بازیگری، طراحی صحنه ، طراحی لباس، نمایش عروسکی، ادبیات نمایشی، نقاشی و .

با توجه توضیحات ارائه شده در بالا می توانیم به رشته های برتر همچون مهندسی کامپیوتر، مهندسی معماری، مهندسی عمران، میولوژی، روانشناسی، مهندسی صنایع اشاره کنیم که در تعدادی از دانشگاه های ذکر شده ارائه خواهند شد منتظر توضیحات تکمیلی در این زمینه باشید.

لیست تکمیلی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را می توانید در لینک مشاهده نمایید.

آدس دانشگاه آزاد واحدهای تهران

معمولا یکی از فاکتورهای مهم در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران موقعیت مکانی واحدهای دانشگاه آزاد تهران می باشد که داوطلبان تاکید زیادی بر موقعیت دانشگاه و نزدیکی به محل ست خود دارند. برای ثبت نام در نزدیک ترین واحد دانشگاهی می توانبد با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران درخت دانش

با توجه به اینکه در سالهای گذشته به جرات می توانیم گفت 70 درصد مشاوره و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه ها را مشاورین درخت دانش انجام داده اند و تجربه و مهارت لازم و کافی را در این زمینه دارند و اینکه چون پذیرش ها بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و قبولی در آن قطعی نمی باشد پیشنهاد می کنیم انتخاب رشته و مشاوره ثبت نام خود را با خیال راحت به مشاورین به صورت حضوری و غیر حضوری بسپارید.

 با آرزوی موفقیت و سربلنندی برای داوطلبان عزیز


مشخصات

 • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
 • کلمات کلیدی منبع : دانشگاه ,آزاد ,رشته ,تهران ,کنکور ,زیرگروه ,دانشگاه آزاد ,بدون کنکور ,آزاد تهران ,کنکور دانشگاه ,انتخاب رشته ,بدون کنکور دانشگاه ,اساس سوابق تحصیلی ,آزاد تهران نیمسال ,بدون کنکور، کارشناسی
 • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اینستاگرام دانلود فیلم و سریال عاشقانه صافی مو کلاس علوم Ashley روز نوشته های یک زن در آستانه .... CRM Evolution آب نیست