ضروریت اخذ گرفتن مدرک رسمی پیش دانشگاهی 98-99

برای قبولی در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته چهار دسته از داوطلبان می توانند ثبت نام نمایند که دسته اول افرادی هستند که مدرک پیش دانشگاهی دارند، افرادی که دیپلم نظام جدید 3-3-6 دارند، دیپلم نظام قدیم جهارساله و همچنین متقاضیانی که مدرک کاردانی دارند، ضروریت و اهمیت داشتن مدرک پی دانشگاهی شرکت در ثبت نام و انتخاب رشته های تاپ بدون کنکور می باشد که امسال 85% این رشته ها را در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 98-99 پذیرش داشته ایم این درحالی است که داوطلبانی که مدرک دیپلم دارند نمیتوانند ان رشته ها را انتخاب نمایند.

آیا دیپلمه های فنی حرفه ای و کاردانش نیز می توانند مدرک پیش دانشگاهی رسمی بگیرند؟

در جواب سوال پر تکرار آیا دیپلمه های فنی می توانند مدرک پیش دانشگاهی تطبیقی اخذ کنند باید گفت بله می توانند بر اساس کارنامه دیپلم خود و شرایط ورود به رشته های پیش دانشگاهی نظری(علوم انسانی - تجربی - ریاضی) رشت همورد قبولی و دلخواه خود را انتخاب نمایند لطفا برای اطلاعات بیشتر و گرفتن مدرک پیش دانشگاهی در کمترین زمان ممکن با مشاوران ما در تماس باشید و یا تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

شرایط گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع

با توجه به اینکه تعداد داوطلبان و متقاضیان دریافت مدرک پیش دانشگاهی سریع زیاد می باشد خواهشمندیم قبل از تکمیل ظرفیت برای ثبت نام خود با مشاوران تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشند.

راههای ارتباطی با مشاوران درخت دانش شامل

شماره تماس:909902943 بدون نیاز به گرفتن کد از طریق تلفن ثابت

شماره تلگرم مشاوره تحصیلی درخت دانش: 09332366301

اینستاگرام مشاوره تحصیلی درخت دانش

داوطلبانی و متقاضیانی که مدرک دیپلم دارند و سال دوازدهم را گذرانده در هر کدام از زیرگروه ها که شامل علوم ریاضی، فنی و حرفه ای، کاردانش، علوم تجربی، هنر و زبان فارغ التحصیل شده باشند و در حال حاضر برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی به مشکل برخورد کرده اند می توانند در کمترین زمان با کمترین پرداخت شهریه و کمترین سختی و دشواری از لحاظ مطالعه مدرک پی دانشگاهی خود را هم دریافت کنند.

اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی
اخذ مدرک رسمی پیش دانشگاهی

نکته قابل توجه در رابطه با اخد مدرک پیش دانشگاهی 98

مدت زمان ثبت نام محدود می باشد و داوطلبان برای ترم اول تا نیمه دوم اردیبهشت ماه 98 برای ثبت نام زمان داشته و در اسرع وقت باید ثبت نام خود را انجام دهند. زمان ممکن برای ثبت نام تا تاریخ 10 اردیبهشت می باشد.

داوطلبانی که واحدی را گذرانده اند می توانند از طریق تماس با شماره 9099072943 برای شهریورماه اقدام نمایند

داوطلبان و متقاضیان برای ادامه تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی یا مشکل زمان و حضور سر کلاس ها را داشته و یا توانایی گذراندن واحدهای درسی  را نداشته اند می توانند در سریعترین زمان ممکن مدرک پیش دانشگاهی خود را با راهنمایی و ثبت نام مشاورین درخت دانش به انجام برسانند.

مدرک پیش دانشگاهی با استعلام آموزش و پرورش

با توجه به سوابق درخشان موسسه درخت دانش در مسیر هدایت تحصیلی در داخل کشور و خارج از کشور در تمامی مقاطع، برای هدایت تحصیلی داوطلبان و متقاضیان دریافت مدرک معتبر و قانونی همراه با استعلام در سایت آموزش و پرورش به تشانی www.medu.ir اقدام نموده و دوستانی که قصد ثبت نام و مشاوره ثبت نام را دارند می توانند با شماره تماس 9099072943 تماس گرفته و با خیال راحت ثبت نام خود را به مشاورین درخت دانش بسپارند.

اخذ سریع مدرک پیش دانشگاهی را از مشاورین مجرب درخت دانش با استعلام از آموزش و پرورش منطقه خود بخواهید.

اخذ سریع مدرک پیش دانشگاهی تهران و کرج

داوطلبان و متقاضیان گرفتن پیش دانشگاهی کرج و تهران می توانند با در دست داشتن مدارک خود و مراجعه به واحد ثبت نام مدارس پیش دانشگاهی درخت دانش تا شهریور ماه 98 مدرک فارغ التحصیلی خود را دریافت نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین درخت دانش در ارتباط باشید. زمان ثبت نام محدود می باشد در اسرع وقت برای ثبت نام خود اقدام کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام پیش دانشگاهی

دروس پیش دانشگاهی شامل 12 واحد نهایی و 12 واحد غیر نهایی می باشد که برای ثبت نام تا تاریخ 10 اردیبهشت و در تیرماه برای شهریور ماه اقدام خواهد شد، باید داوطلبان اقدام نموده و هماهنگی های لازم را با مشاورین درخت دانش به انجام برسانند.

مدارک لازم برای ثبت نام شامل :

6 قطعه عکس 3در4

مدرک قبولی سال سوم یا سال اخر دبیرستان

اصل دیپلم و یا دانشنامه

نکته قابل توجه تا تاریخ 10اردیبهشت ثبت نام امکان پذیر می باشد. امتحانات پیش دانشگاهی درتاریخ 31 اردیبهشت برگزار خواهند شد. برای ترم تابستانی افرادی که واحدی را گذرانده اند می توانند با مشاورین درخت دانش برای ثبت نام مراحل بعدی اقدام نمایند.

گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای دیپلمه های کاردانش و فنی حرفه ای

دیپلمه های که برای زیرگروه کاردانش و فنی حرفه ای می باشند و تمایل به ادامه تحصیلی در رشته زیرگروه علوم تجربی و علوم انسانی، هنر و ریاضی فیزیک دارند می توانند برای ثبت نام خود در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند که شامل رشته های میولوژی، دامپزشکی، روانشناسی، حقوق، مهندسی های معماری و عمران،مهندسی کامپیوتر و . می باشند.

مدرک پیش دانشگاهی خود را کمتر از 2 ماه بدون حضور در کلاس دریافت نمایید. مشاورین مجرب درخت دانش در تمامی مراحل ثبت نام همراه شما خواهند بود.

تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی

مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان خردادماه صادر خواهد شد و افراد باقیمانده در شهریور ماه 98 صادر و متقاضیان در مهرماه 98 مدرک پیش دانشگاهی خود را می توانند در دسترس داشته باشند. ثبت نام های بدون کنکور مهرماه 98 دانشگاه آزاد را هم همزمان برای داوطلبان انجام خواهیم داد.

مشاوره تحصیلی درخت دانش

برای دریافت اطلاعات بیشتر در تمامی موارد زیر از جمله، مدرک پیش دانشگاهی مشهد، ثبت نام مدارس شاهد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی در کرج، مدرک پیش دانشگاهی با استعلام، مدرک پیش دانشگاهی در مشهد، دریافت مدرک پیش دانشگاهی از سایت، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی برای دیپلم کاردانش، گرفتن مدرک پیش دانشگاهی سریع شیراز، تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی می توانید با مشاورین سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با مشاورین درخت دانش

شماره تماس از طریق تلفن ثابت بدون نیاز به گرفتن کد: 9099072943

اینستاگرام سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دانشگاهی ,مدرک ,درخت ,دانش ,توانند ,گرفتن ,درخت دانش ,گرفتن مدرک ,بدون کنکور ,مشاورین درخت ,تحصیلی درخت ,دریافت اطلاعات بیشتر ,مدرک دیپلم دارند ,بدون کنکور دانشگاه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خادمین شهدای شهرستان خلخال کلينيک زيبايي کاشت مو و عمل هاي زيبايي تندیس باران اخبار روز محمد مهدی زیارتی مشاوره تحصيلي تلفني تهران مشاوره نقش هنر توليد و پخش لباس بچه گانه سي گل احمد كلانترنژاد - دبیر علوم تجربی amozesh